Ağaköy Şehitleri Unutmadı

Ağaköy Şehitleri Unutmadı

Ağaköy halkı geleneksel hale getirdiği ve her yıl kutladığı 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferinde şehitler için düzenlediği mevlid-i şerifi bu yıl 18 Mart Salı akşamı Ağaköy Yeni Mahalle Camiinde okutuldu. Ağaköy muhtarı Beytullah Sezen, Camii imamları Nebi Yavuz ve Zeki Sarı önderliğinde ve Ağaköy halkının katkılarıyla okutulan mevlide yoğun katılım vardı. Köy camii imamı Zeki […]

Ağaköy halkı geleneksel hale getirdiği ve her yıl kutladığı 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferinde şehitler için düzenlediği mevlid-i şerifi bu yıl 18 Mart Salı akşamı Ağaköy Yeni Mahalle Camiinde okutuldu.

Ağaköy muhtarı Beytullah Sezen, Camii imamları Nebi Yavuz ve Zeki Sarı önderliğinde ve Ağaköy halkının katkılarıyla okutulan mevlide yoğun katılım vardı.

Köy camii imamı Zeki Sarı yaptığı açıklamada:‘‘Yıllardır her 18 Martta Çanakkale Savaşlarındaki şehitlerimiz için mevlid okutur ardından katılanlara ve köy halkımıza ikramlarda bulunuruz. Köy muhtarımız Beytullah Sezen ve Ağaköy halkımızın katkılarıyla tertiplediğimiz programımızı bu yılda 18 Mart Salı akşamı gerçekleştirdik. Şehitlerimizin ruhları şad olsun, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Allah kabul etsin’’ dedi.

18martagakoy

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

reklam

reklam

reklam reklam