İdriskoru İbrahim Aydın Okulu Sertifika Töreni – Ağaköy'ün Sesi

İdriskoru İbrahim Aydın Okulu Sertifika Töreni

Paylaş
 

İdriskoru İbrahim Aydın Ortaokulu ve THK işbirliğinde açılan ‘’Ata Model Uçak Kursu’’ başarıyla sona erdi.

İdriskoru İbrahim Aydın Ortaokulu’nda Müdür yardımcısı olarak görevlendirilen Harun Dokuyucu’nun rehberliğinde 03.11.2014 tarihinde başlanan Ata Model Uçak Kursunda 20 öğrenciye eğitim verildi. Kursun bitimi ile birlikte kursiyerlere sertifika töreni yapıldı.

Törende Müdür Yardımcısı Harun Dokuyucu; ‘’Ülkemizde Türk havacılığının gelişmesini sağlamak amacıyla Atatürk tarafından kurulan Türk Hava Kurumu, yıllardır bu aşkla çalışıyor. Özellikle son yıllarda havacılık sektörünün gelişmesiyle birlikte bu konu daha fazla hayatımıza girmeye başladı. Öğrencilerimize havacılığı öğretmek ve sevdirmek için bu kursu düzenledik. Öğrencilerimiz bu sayede hem eğlendi hem yeteneklerini sergiledi. Türk Havacılığına gönül veren bu öğrencilerimiz; geleceğin pilotları, hostesleri, uçak mühendisleri olacak, hatta ülkemizin Heron’larını yapacaklar.

Bu eğitimde büyük emeği geçen Türk Hava Kurumu Biga Şubesi ve yönetim kuruluna katkılarından dolayı gönülden teşekkür ederiz’’ dedi.

Sertifikaları Milli Eğitim Müdürü Erdal Aslan, Köy Muhtarı Feyzullah Şahin, Okul Müdürü İsmail Çetin, kurs öğretmeni ve Okul Müdür Yardımcısı Harun Dokuyucu öğrencilere dağıttılar.

Sertifika alan öğrenciler; Büşra Ak, Cem Arslan, Feyza Erdem, Semih Öztekin, İlknur Kaplan, Ayşe Nur Döner, Ceyda Özeren, Emel Nur Güngör, Ertuğrul Erceylan, Hatice Pınar Zerek, Hatice Potur, İsmail Yurteri, Rümeysa Önder, Senem Aksu, Yağmur Aktaş, Yunus Emre Kayserili, Zeynep Kuşu, Zeynep Sude Yeşil, Ceren Yavaş, Onur Yoldaş.

Reklam Reklam
Bu yazı 986 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Reklam
Reklam

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/hacklink.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/agakoy.com/httpdocs/wp-content/themes/EsenPortal/footer.php on line 164